Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

"Yaptığın işi gönlünde hissedersen, ırmaklar çağlar içinde." Mimar Sinan…

1968 de başlayan ticari hayatımızın her gününde, öz değerlerimizi yol göstericimiz bilip işimizi gönlümüzde hissederek bugünlere geldik. Gerçekleştirdiğimiz faaliyetler doğrultusunda, Aykanlar markasının vizyoner karakterini ve taşıdığı değerleri en iyi şekilde yansıtabilecek bir anlayışla çalışmalarımıza son hızda devam ediyoruz. 2019 yılı itibariyle Aykanlar; lojistik, satış ve ticari pazarlama segmentlerindeki köklü deneyiminden güç alarak rotasını yeni nesil teknoloji ve gelişen global koşullarda sürdürülebilir iş modelleriyle zenginleştirmeye çevirmiştir.

Sürekli geliştirme azminde olduğumuz iş yapış alışkanlıklarımıza paha biçilmez katkılar sunan iş ortaklarımızdan aldığımız güç ve cesaret, hizmet kalitesi ve yüksek sorumluluk anlayışı ile mücehhez değerli kadromuz, 50 yılı aşkın ticari hayatımızdaki tecrübelerden edinilmiş özgüvenle çözüm ve başarı odaklı iş birliğimizi canlı tutarak, paydaşlarımıza olan sorumluluklarımızın bilincinde hedeflerimize emin adımlarla yürüyoruz.

‘’Dijital teknolojiyi yakından takip, şeffaf ilişkiler yönetim anlayışı, doğru iklim koşullarında büyüme ve gerekli yatırımı gerçekleştirme eylem ve arzumuz’’ Hikayemize atfettiğimiz hız, güven ve istikrarımızın teminatıdır.

Hep birlikte ‘’Durmadan daha iyiye’’

Saygılarımla

Cüneyt AYKAN

İcra Kurulu Başkanı